Auto Rawski Sp. z o.o.

Kontakt

Kontakt

Auto Rawski Sp. z o.o.
Autoryzowany BMW Service


ul. Majora Billa 2
05-270 Marki k. Warszawy


Telefon: 22 771 39 93, 357 77 17
Fax: 22 357 82 27
kontakt@bmw-service-autorawski.pl



Godziny otwarcia serwisu:


poniedziałek - piatek: 08:00 - 18:00
sobota: 08:00 - 14:00

 

 

Godziny otwarcia salonu sprzedaży:


poniedziałek - piatek: 08:00 - 19:00
sobota: 08:00 - 16:00

 

 

Nasz Zespół

 

 

 

Tomasz Rawski

Prezes

 

 

 

 

 

 

Krzysztof Kozłowski

Menager ds. Obsługi Posprzedażnej

 

 

 

 

 

 

Sylwester Rawski

Mistrz Serwisu

 

 

 

 

 

Agnieszka Rawska

Asystentka Serwisu

Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

 

tel: 22 771 39 93

kom: 665 302 001

 

Agnieszka.Rawska@bmw-service-autorawski.pl

 

 


 

Marcin Rawski

Specjalista ds. Rozliczeń Gwarancyjnych

 

tel: 22 771 39 93

kom: 665 302 369

 

Marcin.Rawski@bmw-service-autorawski.pl

 

 


 

Marek Oskroba

Doradca Serwisowy

 

tel: 22 771 39 93 wewn. 1

kom: 660 733 222

 

Marek.Oskroba@bmw-service-autorawski.pl

 

 


Łukasz Pokorski

Doradca Serwisowy

 

tel: 22 771 39 93 wewn. 1

kom: 665 302 504

 

Lukasz.Pokorski@bmw-service-autorawski.pl

 

 

 

Przemysław Szymański

Kierownik Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

 

tel: 22 771 39 93 wewn. 2

kom: 665 302 367

 

Przemyslaw.Szymanski@bmw-service-autorawski.pl

 

 

 

 

 

 
 

Łukasz Rakowski

Doradca Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

 

tel: 22 771 39 93 wewn. 2

kom: 665 302 374

 

Lukasz.Rakowski@bmw-service-autorawski.pl

 

 

   

Dorota Rawska

Specjalista ds. Rozliczeń Szkód Komunikacyjnych

 

tel: 22 771 39 93 wewn. 2

 

Dorota.Rawska@bmw-service-autorawski.pl

 

 

 

Anna Rawska

Doradca ds. Sprzedaży Części Zamiennych

 

tel: 22 771 39 93 wewn. 3

kom: 665 302 370

 

Anna.Rawska@bmw-service-autorawski.pl

 

 

 

Rafał Wardakowski

Kierownik Działu Części i Akcesoriów

 

tel: 22 771 39 93 wewn. 3

kom: 692 516 234

 

Rafal.Wardakowski@bmw-service-autorawski.pl

 

 

 
 

 

   

Iwona Szkodlarska

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW

 

tel: 22 771 39 93 wewn. 4

Kom. 665 302 368

 

Iwona.Szkodlarska@bmw-service-autorawski.pl